Ostatnie 3 dni (do 15.IV.) na uzyskanie 65 zł bonusu! + Instrukcja krok po kroku rejestracji

Ostatnia szansa na zgarnięcie bonusu 65 zł za jedno z niewielu kont na rynku, które jest absolutnie darmowe (bez warunków). Mowa tu oczywiście o Wymarzonym Koncie Osobistym w Raiffeisen Polbank, które było opisane w tym wpisie. Termin upływa 15 kwietnia.

Przypominam kalendarz promocji:

o 01 stycznia 2015 – Udział w promocji mogą wziąć osoby, które po tym dniu nie posiadały konta w Raiffeisen Polbank.

o 16 marca – 15 kwietnia 2015 roku – okres trwania promocji i okres, w którym można wypełnić wniosek. Bank zastrzegł sobie możliwość wcześniejszego zakończenia promocji (oferta limitowana) w przypadku dużego zainteresowania, które jest niemałe. ;)

o 11 marca – 15 kwietnia 2015 – czas trwania konkursu na hasło reklamowe Comperia Bonus

o 30 kwietnia 2015 – do tego dnia należy zawrzeć z bankiem umowę o założenie konta

o 31 kwietnia 2015 (tak, taka data jest w Regulaminie (§5), przyjmijmy, że to również 30 kwietnia (: ) – termin na ściągnięcie aplikacji i założenie za jej pośrednictwem Lokaty Mobilnej

o 15 maja 2015 – do tego dnia Comperia zawiadomi uczestników o przyznaniu premii w formie e-mail (uwaga na spam! - ta informacja lubi lądować w folderze "spam")

o 5 dni roboczych – tyle dni ma każdy uczestnik na uzupełnienie swoich danych potrzebnych do wysyłki premii na konto w linku otrzymanym w wyżej wspomnianym e-mailu

o 29 maja 2015 – do tego dnia Comperia wypłaci bonus na konto uczestnika w Raiffeisen Polbank


<<< Kliknij w ten link, aby równolegle przeprowadzić proces składania wniosku. >>>


Krok 1 - Rejestrujemy się w promocji na stronie bonusowej Comperii


Uzupełniamy swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail, z którego będziemy korzystać podczas promocji.


Natychmiast na podany e-mail przychodzi link aktywacyjny do udziału w promocji.

Następnie ustawiamy swoje hasło...

... i za jego pomocą oraz adresem e-mail logujemy się na swoje konto...

...a następnie klikamy w przycisk, by przejść do wypełnienia wniosku o założenie WKO w Raiffeisen Polbank.

Po następnym zalogowaniu będziemy mogli na tym koncie wziąć udział w konkursie i wysłać wymyślone przez nas hasło reklamujące promocje Comperia Bonus. W konkursie można wygrać cenne nagrody. Szczegóły zostały opisane tutaj.

Krok 2 - Składamy wniosek w Raiffeisen Polbank o WKE


Najpierw wybieramy przelew potwierdzający z innego banku. Mechanizm wykorzystywany obecnie w wielu bankach. Uwaga! Nasze dane w banku, z którego będziemy wykonywać przelew weryfikujący muszą być takie same jakie podamy we wniosku o WKE! Do wyboru jest również opcja podpisania umowy przy kurierze.

Następny krok to wpisanie swoich podstawowych danych.
I tym razem wykorzystałem sposób, by nie zaznaczać żadnych zgód. Dzięki temu wiem, że jest wymagana (i nie jest marketingowa, a ja nie muszę tego sprawdzać).

Następnym krokiem są dane z dowodu osobistego. Dostajemy na końcu informację, że jesteśmy w połowie drogi. Drugi z czterech kroków - kto by się spodziewał... (:

Następnie wypełniamy pole z naszym adresem zamieszkania. Uwaga! Ten adres musi się zgadzać z tym, który znajduje się w banku, z którego wykonujemy przelew weryfikujacy.

Czwarty krok to oświadczenia. Cała maaaaasa oświadczeń! Sądziłem, że co najmniej połowa to zgody marketingowe, ale się pomyliłem. Wszystkie są wymagane - żadna z nich nie dotyczy zgodny na "spam" handlowy.
W tym miejscu wybieramy również karty, które chcemy zamówić do konta. Przypominam, że nie jest to wymagane, by otrzymać bonus.


Rozwinięty opis produktów:

Następnie przekierowani zostajemy na stronę naszego banku, by wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł. Procedura taka sam jak np. przy kupowaniu przez allegro.

Po zakończeniu procesu zostajemy przekierowani na ostatnią stronę. Tutaj otrzymujemy informację, jakie są kolejne etapy oraz możemy przejść na stronę, gdzie możemy pobrać aplikację mobilną banku (będzie ona potrzebna, by założyć lokatę na 4% i zgarnąć dodatkowe 10 zł bonusu).

Ja ściągnąłem aplikację od razu. Po kliknięciu przechodzimy na stronę http://www.mobilnybank.pl/.
Ja pobrałem aplikację z GooglePlay.
Analizy Cornix
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Analizy Cornix © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka