Lokata na Piątkę z Plusem! 5% i 55 zł + 5 zł bonusu


Comperia oferuje bonus 55 zł + 5 zł do najlepszej (subiektywnie) aktualnie lokaty na rynku z Meritum Banku!

Przy depozycie w wysokości 1 000 zł zysk inwestora wyniesie 60 zł + 6,75 w 2 miesiące, co daje około 40% w skali roku!

< < < Aktualizacja 22.X.2014r. > > >

Informacja od organizatorów promocji (Comperia): "W dniu dzisiejszym (22.10.2014r.) o godzinie 23:59 zostanie zakończona kampania Comperia Bonus 2 oraz Konkurs Lokata na 5+ z Comperia Bonus. Oznacza to, że zakończy się możliwość rejestracji nowych uczestników w promocji.

Osoby, które zarejestrują się przed tym terminem, wciąż będą mogły spełnić warunki promocji i odebrać premię 55zł - muszą jednak najpóźniej do 3 grudnia otworzyć Proste Konto Osobiste oraz zasilić Lokatę Start w Meritum Bank."

Konkurs! Wygraj iPhone 6 16GB (wart 3 500 zł)!
17 listopada rozegra się wszystko. Nagrodę otrzyma pięć pierwszych osób - wątpię, by do 18-tego lokaty nie założyło 5 osób. Środki na lokacie należy utrzymać przez miesiąc i założyć ja poprzez aplikację mobilną MB,
Jeśli więcej niż jedna osoba założy lokatę w tym samym czasie to decydować będzie wysokość założonej lokaty. Jeśli i wysokość będzie identyczna to dalej decydować będzie ilość transakcji wykonanych za pomocą aplikacji. Można by się spytać - a co jeśli ilość transakcji również będzie taka sama? :D Myślę, że organizator promocji słusznie nie bawił się w taką abstrakcję.
Zwycięzcy zostaną poinformowani do końca roku, tj. do 31 grudnia. A może nowy iPhone zawita do laureatów jeszcze na święta? Któż by nie chciał pod choinką produktu Apple za 3 500 zł? (:

Oprócz nagrody rzeczowej jest również nagroda pieniężna w postaci 10% wartości nagrody rzeczowej. Jednak ta nagroda nie zostanie wypłacona, a zostanie od razu zatrzymana na poczet podatku. Organizator sprytnie uchronił zwycięzcę przed kosztami podatkowymi i upewnił się, że nagroda nie będzie musiał być sprzedawana, by opłacić fiskusa (jak to się często dzieje w przypadkach, gdy nagrodą jest samochód).


http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=b12e9ed4603ebd2bafb13decec888476&etykieta_=Comperia

Szczegóły oferty banku odnośnie Prostego Konta Osobistego oraz Lokaty na Start były już opisywane. Tak samo jak instrukcja krok po kroku jak założyć konto i lokatę.

Co zrobić, by otrzymać premię?


  1. Zarejestrować się pod TYM LINKIEM (promocja została zakończona 22.X.2014) i podać prawidłowo swoje imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail.
  2. Założyć konto oraz uaktywnić Lokatę na Start (dokładna instrukcja krok po kroku jak to zrobić).
  3. Należy utrzymać saldo min. 1 000 zł do 3 grudnia 2014 r. na jakimkolwiek koncie w Meritum Banku (może to być ROR lub lokata, którą można zerwać wcześniej, jednak środki muszą pozostać na ROR do 3 grudnia 2014)
  4. Do 10 grudnia uczestnik promocji zostanie powiadomiony (e-mailowo) o spełnieniu warunków (trzech powyższych) promocji. W tym samym e-mailu uczestnik dostanie link aktywacyjny pod którym należy podać imię, nazwisko, nr ROR (otwartego w tamach promocji) oraz adres zamieszkania. To jest czwarty i ostatni warunek. 

Premia zostanie wypłacona do 24 grudnia 2014 roku (czyli do 3 tygodni kalendarzowych od terminu utrzymania minimalnego salda). Premię 55 zł otrzymają wszyscy, którzy spełnią te 4 powyższe warunki.

Promocja jest przeznaczona tylko dla nowych klientów banku – nie posiadających ROR w Meritum Banku po dniu 1 X 2013.


To nie wszystko! Dodatkowe 5 zł bonusu!


Jeśli uczestnik promocji pobierze aplikację Meritum Bank Mobilny oraz za jej pomocą wykona jeden przelew (wewnętrzny bądź zewnętrzny) otrzyma dodatkowo 5 zł bonusu!

Premia (w przeciwieństwie do odsetek z lokaty) nie jest opodatkowana, a więc uczestnik otrzyma 100% kwoty na swój rachunek.

<<< Jeśli chcesz otrzymać bonus 55 zł + 5 zł kliknij w ten link. >>>
(promocja została zakończona 22.X.2014)

Promocja ma trwać od 24 września do 31 października.

Uwaga! Oferta jest limitowana i aktualnie jest na wyczerpaniu! Gdy po wejściu w link nie będzie formularza będzie to oznaczać, że Comperia zakończyła promocję.

Podczas zakładania konta trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych – bez tego nie będzie premii od Comperii. Promocja jest transakcją – możliwość oferowania nam produktów banku w zamian za bonus 55 zł.

Film Comperii na YouTube o promocji:

https://www.youtube.com/watch?v=OleicrPdkKI

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę umieszczać w komentarzach.


Analizy Cornix

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Analizy Cornix © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka